פדיון נפש מסוגל לבטל גזירות רעות

אנשים שואלים מה זה פדיון נפש? איך הוא יכול לעזור לי ולסייע לי במצוקות שלי בקשיים בחיים? התשובה: לעיתים הסיבה לצרות הפוקדות את האדם בחיים, או הקשיים במשפחה בזוגיות או בעבודה, קשורים למזלו של האדם. על נפשו של האדם נגזרה חלילה גזירה רעה או משהו לא טוב שיפקוד אותה. בשל הגזירה האדם לא מצליח לצאת ממצבו למרות כל הניסיונות. לעיתים הוא לא מצליח למצוא מרפא למחלתו רק בשל הגזירה שנגזרה על נפש האדם.

אבל אל ייאוש. יש עצה ויש פתרון. קוראים לזה 'פדיון נפש' פודים את הנפש ומחליפים אותה בעד דבר אחר, כמו פדיון הבן ופדיון פטר חמור, וכך מסירים את הגזירה משנים את המזל ופותחים את שערי הישועה. כמו בפדיון הבן הפדיון נעשה בדמים-בכסף. על ידי מתן צדקה ותפילה של הצדיק, האדם יכול לפדות את נפשו ולהשיג ישועה.

פדיון הנפש היא תפילה מיוחדת, אשר רק צדיקים בני מעלה בקיאים בחכמת הקבלה, ידעו לעשותה באופן המועיל ולא חלילה להיפך. לא כל אדם זוכה להשיג את סוד 'פדיון הנפש', רק אלו הראויים לכך שלמדו והחכימו שנים רבות בתורת הקבלה. 

זכות אבות עמדה לו לאדמו"ר מאשלג, שהוא זוכה מיום עמדו על דעתו להפיץ את תורת הזוהר בעולם. בזכות הלימוד והשקיעות בתורת הסוד והפצת תורת רבי שמעון בר יוחאי בעולם, זכה הרבי לקבל מאבותיו את סוד פדיון הנפש. 

רבים כבר נושעו בזכות פדיון נפש שמקיים הרבי עבור המבקשים. הרבי מעתיר בתחינה בכוונות המיוחדות על פי תורת הסוד, ומסייע להסיר את הגזירה הרעה ולפדות את הנפש מצרה לרווחה.

אז אם יש לכם חלילה קושי בחיים, אם אתם מרגישים ששערי המזל סגורים בפניכם. אם חלילה מחלה קשה פקדה את אחד מיקיריכם. בעיות בשלום בית פרנסה חינוך הילדים. השערים לא נסגרו ניתן לפתוח אותם. אתם יכולים להפוך את המזל ולהשפיע עליכם ועל בני משפחותיכם שפע של ישועה והצלחה בכל מעשי ידיכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *